Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ģimenes dienai veltīts koncerts Pērses sākumskolā

18.05.2015 kur : Pērses sākumskola

p_20170518_122441_1.jpg18.maijā Pērses sākumskolā notika Ģimenes dienai veltīts koncerts, kurā varēja baudīt ne tikai skaisto bērnu dziedāšanu, bet arī tautisko deju uzvedumus. Koncertā uzstājās sākumskolas skolēni un pirmskoliņas bērni. Arī paši mazākie rādīja, ko audzinātāja ir ielikusi pūrā. Visi bērni kā viens bija ļoti gatavojušies, lai sveiktu savas māmiņas, vecmāmiņas, tētus, vectēvus un citus tuvos. Uzstāšanās bija ļoti emocionāla gan pašiem bērniem, gan skatītājiem.

Pasākums izdevās ļoti sirsnīgs. Katrs pasākuma dalībnieks bija ielicis daļiņu no savas sirsniņas, saprotot, ka uz pasaules vistuvākie cilvēki ir ģimene, neatkarīgi no tā vai tā būtu sava vai audžuģimene.

Pērses sākumskolas informācija

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top