Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3952/starpnovadu_anglu_valodas_pasakums_perses_sakumskola
Drukas datums: 06:03:06 29.03.2020

Starpnovadu angļu valodas pasākums Pērses sākumskolā

13.04.2017 kur : Pērses sākumskola

2017. gada 13. aprīlī, Zaļajā ceturtdienā, Koknese novada Pērses sākumskolā norisinājās starpnovadu (Kokneses un Pļaviņu) ikgadējais angļu valodas pasākums 5. klasēm “Game Day”. Šajā pasākumā 5. klašu skolēni parāda savas angļu valodas zināšanas caur dažādiem radošiem uzdevumiem, kā, piemēram, krustvārdu mīklām, puzlēm, atjautības un gramatikas uzdevumiem, utt.

Pasākuma mērķis ir rosināt izglītojamo interesi par angļu valodas apguvi, attīstīt izglītojamo radošās spējas, pilnveidot saskarsmes kultūru un piedāvāt izglītojamajiem iespēju vispusīgi apliecināt savas zināšanas un prasmes angļu valodā. Pasākumu organizē Kokneses un Pļaviņu novadu angļu valodas skolotāju rīcības komisija, tostarp pasākuma norises vietu nosaka novadu apvienības angļu valodas skolotāju žūrijas komisija, ņemot vērā iepriekšējā gada žūrijas sastāva viedokli. Savukārt pasākumu rīko attiecīgās skolas angļu valodas skolotāja – kas šoreiz bija Pērses sākumskolas angļu valodas skolotāja Viktorija Fjodorova.

Tā kā šī gada pasākums iekrita pirms Lieldienām, arī pasākuma tematika tika balstīta uz šiem svētkiem un pavasari. Lai komandas justos ērtāk un drošāk, pasākumu atklāja 6.klases skolēni ar teātra uzvedumu angļu valodā “Kas krāso olas?” (“Who paints eggs?”). Kokneses novadu pārstāvēja trīs komandas. Pērses sākumskolas komanda “Easter Eggs”, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas komanda “7 Deadly Unicorns” un Bebru pamatskolas komanda “True Friends”. Savukārt Pļaviņu novadu divas komandas - “Hard Nuts” un “Little Genius”. Pēc sīvas, bet jautras uzdevumu pildīšanas žūrija, pārstāvēto skolu angļu valodas skolotāju sastāvā, veica iegūto punktu apkopošanu. Visvairāk punktus un diplomu par 1. vietu ieguva “7 Deadly Unicorns”, nedaudz atpaliekot, 2. vietu ieguva “Hard Nuts”, bet trešo vietu – “Little Geniuses”. Abām pārējām komandām tika izsniegta pateicība par piedalīšanos.

Pasākums tika noslēgts ar Pērses sākumskolas 6.klases skolēnu atbalstu “Klaunu šovu”. Nākamajā gadā 5.klašu komandas tiksies Ilmāra Gaiša vidusskolā. Mēs, Pērses sākumskolas komanda, Ilmāra Gaiša vidusskolas angļu valodas skolotājām novēlam pacietību un radošumu uzdevumu gatavošanā.

Viktorija Fjodorova,

Pērses sākumskolas angļu valodas skolotāja