Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

PoPiela 2016

28.04.2016 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

28. aprīlī Kokneses internātpamatskolā – attīstības centra skolā norisinājās PoPiela – 2016. Pasākumu droši un pārliecinoši iesāka pirmsskolas grupas, kas ieskandināja zāli ar dziesmu – rotaļu “Pogas”. 5./6.klašu skolēni Mareks un Elvis izpildīja dziesmu “Ziemas prieki”.

Skatītāju simpātijas un vētrainus aplausus saņēma 1./2./4.klašu skolēni kopā ar audzinātāju Vitu, kas priecēja skatītājus ar bērnu ansambļa “Dzeguzīte” dziesmu “Mafija” un 3.klases skolnieks Daniels Antons, kas izpildīja “TI” dziesmu ‘Whatever You like”. Droši Popielas līkločus turpināja 1.-5.c klašu skolēni kopā ar audzinātāju Līgu, attēlojot bērnu ansambli “Dzeguzīte”, dziesmā “Lidojums ar gaisa balonu”. 6.-9.c klašu skolēni uzstājās ar “Bermudu divstūra” dziesmu “Disko”. Elizabete Anna skatītājus aizkustināja ar izvēlēto Aijas Andrejevas dziesmu “Kafijas krūze”, savukārt Kristaps publiku sajūsmināja ar labi zināmā izpildītāja Dona dziesmu “Signāls”. PoPielu noslēdza atraktīvā Shakira ar dziesmu “Loca”, ko izpildīja 1./2 arodkursa skolēni. Prieks, ka skolēni labprāt izvēlējas latviešu mūzikas izpildītājus, kas liecina par patriotismu, kas mīt ikvienā no mums.

Pēc uzstāšanās notika balsošana, kuras laikā tika noskaidrota skatītāju simpātija. Visi dalībnieki saņēma balvas un pateicības par piedalīšanos Popielā 2016. Pasākuma noslēgumā sekoja diskotēka, kuras mūzikas ritmiem ļāvās ne tikai skolēni, bet arī viņu audzinātāji. Sakām paldies klašu audzinātajiem par ieguldīto darbu priekšnesumu tapšanas procesā.

Liene Bešmenova

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top