Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sporta pēcpusdiena kā tradīcija

26.11.2015 kur : Bebru pamatskola

dsc02155_1.jpg26. novembrī Bebru pamatskolas vecāku padome organizēja skolēniem sporta pēcpusdienu “Veselā miesā vesels gars”. Šī jau kļūst par Bebru pamatskolas tradīciju, kad bērni kopā ar vecākiem izkustas, aktīvi atpūšas.

Pasākums sākās ar video filmas “Cigarete - klusā nāve” noskatīšanos un redzētā izvērtēšanu. Sportiskās aktivitātes sporta zālē ievadīja kopīga iesildīšanās. To vadīja Ketijas mamma Liāna Teplova. Pēc tam veikli tika izveidotas četras jauktās komandas, un bērniem tik tīkamās stafetes varēja sākties. Komandās piedalījās arī sportiskie vecāki: Gita Birkāne, Gita Kosmačevska, Agita Leķe.

Skriešana, bumbas driblēšana, lekšana ar lecamauklu, izlīšana caur diviem vingrošanas riņķiem – tā bija teicama sacensība un auguma izvingrināšana. Dalībnieku precizitāti, ātrumu, uzmanību tiesāt palīdzēja skolas direktore Lidija Degtjareva. Sen aizmirsta un dažam nezināma izrādījās rotaļa: “Pirtiņa deg”, ar kuru pēcpusdiena tika pabeigta.

Katra klase saņēma veselīgu pārsteiguma balvu – lielu somu ar āboliem, banāniem un mandarīniem. Liels paldies šo gardumu sarūpētājām: Ingai Vēsmai, Vinetai Garkalnei, Liānai Teplovai un rakstisko pateicību noformētājai Gitai Birkānei!

Bebru pamatskolas informācija,

Dzintras  Sniedzes foto

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top