Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3925/pii_bitite_pirmo_reizi_svin_teva_dienu
Drukas datums: 00:46:59 13.07.2020

PII „Bitītē” pirmo reizi svin Tēva dienu!

13.09.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

13. septembrī visā Latvijā svinēja Tēva dienu. Šie svētki ir tikpat svarīgi kā Mātes diena. Māte un tēvs ģimenē ir viens vesels.

Pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte” Tēva dienu 11.septembrī svinēja pirmo reizi. Bija skaista rudens pēcpusdiena, un tāpēc svētki notika bērnudārza pagalmā. Tēvus sagaidīja bērnudārza Karlsons (Dz.Stārastiņa) un Brālītis (skolotāja N.Mateša). Tika nodziedāta bērnudārza himna „Dūci, dūci, bitenīte”. Karlsons, kā sportisks vīrs labākajos gados, tētus sadalīja 4 komandās. Tālākais – tēvu rokās. Katrai tēvu komandai bija jānopelna „smaidiņš” piecās pieturās.

Pirmā pietura bija Kulinārijas meistarklase (skolotāja L.Rudzone un skolotāja palīgs M.Čudare), kurā tēti gatavoja saviem bērniem sviestmaizes.

Otrajā pieturā ar nosaukumu - Dziedātprasme (mūzikas skolotāja V.Feldmane) bija jāvingrina balsis un jāatpazīst melodijas.

Trešajā - Sporta pieturā (sporta skolotāja K.Greļa) vecāki atcerējās bērnību, leca ar lecamauklu, grieza riņķi un meta bumbu grozā.

Ceturtajā pieturā - Vizuālā māksla (skolotājas B. Vitte un A.Vīgupe) tapa zīmējumi par tēmu „Mana ģimene”.

Piektajā pieturā - Dzīves gudrība (medmāsa I.Skuja) tēvi pildīja testu „Tēta nedienas, kad mammas nav mājās”.

Tēti ar lielu atbildību un nezaudējot humora sajūtu izpildīja visus uzdevumus. Viņus atbalstīja bērni un arī māmiņas. Tēva diena „Bitītē” izvērtās par svinīgu, jautru, mīļu pasākumu. Bērnudārza vadītāja Ilona Vītola pasniedza pateicības rakstus un ūsas – Tēva dienas simbolu. Visi pulcējās uz kopīgu foto un dziemu „Cāļus skaita rudenī”.

Mēs lepojamies, ka mūsu „Bitītē” ir vislabākie tēti un opīši!

Paldies ikvienam mūsu iestādes darbiniekam, kurš sniedza savu artavu „Tēva dienas „Bitītē” 2015” pasākuma tapšanā.

PII informācija un foto