Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Bebru pagasta skolēni iesaistās zemes vākšanas akcijā Likteņdārzam

03.09.2015 kur : Bebru pamatskola

3. septembrī, atsaucoties Kokneses novada politiski represēto nodaļas biedru aicinājumam piedalīties zemes vākšanas akcijā kalnam Likteņdārzā, Bebru pamatskolas un Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolēni un skolotāji pulcējās Bebru pamatskolas pagalmā, lai uz Likteņdārzu aizvestu savāktos ap 400 laukakmeņu un 100 kilogramu savāktās zemes.

Likteņdārzā, noliekot atvestos akmeņus un zemi, skolēnus gaidīja interesanta ekskursija, tuvāk iepazīstot vietu, kurā arī tagad viņu ziedojums palīdzēs tapt dāvanai Latvijas valsts simtgadē. Pēc labi paveikta darba, muzicējot kapelai „Aizezeres muzikanti”, bija prieks doties rotaļās un baudīt saulaino pēcpusdienu Daugavas krastā.

Dzintras Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top