faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Izlaidums PII,,Bitīte’’

29.05.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Atkal klāt pavasaris! Šī gada 29.maijā pirmsskolas izglītības iestāde ,,Bitīte’’ svinēja savu 34 izlaidumu.

Bērnudārza izlaidums parasti ir īpašs notikums ikviena bērna ģimenē, kas paliek prātā ilgi – tas ir pamatīgu pārmaiņu laiks, kad no bērna, kuru audzinātājas apčubina un apmīļo, mazais cilvēks pārtop skolniekā, kam atbildīgi jāmācās un jāiemācās kļūt patstāvīgākam.

Šogad no mūsu bērnudārza izspietoja 10 mazas bitītes. Kopā ar skolotājām Daci Greli un Andru Vīgupi, mūzikas skolotāju Velgu Feldmani bērni sagaidīja pasaules izzinātāju Sprīdīti. Tika atslēgtas Burtu, Ciparu un Mīļuma durvis. Tagad ceļš atvērts lielajai dzīvei! Bērnudārza šūpolēs absolventi sapņoja par pavadītajām dienām pasaku un brīnumu zemē. Šodien mazajiem ir pienācis laiks teikt ardievas bērnudārzam un sākt domāt par skolas gaitām. Lelles, lāči, zaķi un kaķi, lai nolūkojas uz jums no rotaļu plauktiem.

Svinīgajā brīdī – PII ""vadītāja Ilona Vītola pasniedz pirmo dokumentu par bērnudārza beigšanu. Tika saņemti laba vēlējumi no Bebru pagasta pārvaldes vadītājas Ilzes Pābērzas un Bebru pamatskolas 1.klases skolotājas Ligitas Locānes.

Absolventiem vēlam Sprīdīša apņēmību un spītību, zinātkāri un drosmi! Vecākiem gudrus, neatlaidīgus, veiksmīgus un mīļus bērnus!

Visiem kopā - brīnumiem pilnu vasaru!

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top