Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3918/gimenes_dienai_veltits_koncerts_perses_pamatskola
Drukas datums: 21:03:32 03.04.2020

Ģimenes dienai veltīts koncerts Pērses pamatskolā

07.05.2015 kur : Pērses sākumskola

Klāt jau maijs. Visapkārt ziedu paklāji, jautri trallina putni un saule tik mīlīgi silda. Skolēni steidz pelnīt pēdējās atzīmes, baudīt pavasara saulaino burvību.

Maijs ir ģimenes mēnesis, kad svinam Mātes dienu un godinām dzimtas stiprumu. Katra sākums ir māmiņa. Viņa – sargātāja, auklētāja, lolotāja un visa laba mācītāja. Ir grūti izteikt vārdos to mīlestību, ko māmiņas iesēj bērna sirsniņā. Spēcīgs ģimenes balsts ir mūsu mīļās vecmāmiņas un vectētiņi, omes un opīši. Viņi – dzīves gudrību devēji, mīlestības avots un mazbērnu vislielākie lutinātāji. Cik labi, ja ir vecmāmiņa un vectētiņš – jaukie, strādīgie, izpalīdzīgie un sirdsgudrie!

Kā jau katru gadu Pērses pamatskolas skolēni cītīgi gatavojušies, lai iepriecinātu savas māmiņas, tētus un vecvecākus. Tāpēc, 7.maijā skolā notika ģimenēm veltīts koncerts.

Šī diena bija iespēja skolēniem pateikties savai māmiņai un tētim, vecmāmiņai un vectētiņam par gādību un nesavtīgām rūpēm, par visu doto un ziedoto. Pateicībā skolēni nāca pie saviem mīļajiem ar skanīgu dziesmu, izteiksmīgu runu , saskanīgu dejas soli, jauku noskaņu un visam pāri- mīlestību. Skatītājus priecēja arī skolēnu radošo darbu izstāde.

Koncertā valdīja patīkama un sirsnīga atmosfēra, skatītāju acīs mirdzēja prieks un sejās bija nolasāms aizkustinājums.

Santa Kalniņa,

Pērses pamatskolas skolotāja.