Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kino un vafeļu vakars''Maša un Lācis'' PII ''Bitīte''

11.04.2015 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

11.marta pēcpusdienā Bebru pagasta PII "Bitīte" audzēkņi, viņu vecāki un darbinieki sanāca kopā, lai gatavotu vafeļu mīklu, tās ceptu, kā arī mielotos un skatītos kino.

Šī ideja par kopīgu pasākumu radās vecāku padomes tikšanās reizē februārī, kad arī nolēmām to pēc iespējas ātrāk īstenot dzīvē. "Smaržo, smaržo, kas pa visu māju smaržo?

Vafelītes, vafelītes - smaržo, smaržo, tad arī garšo, garšo!" tā par šo vakaru īsi un kodolīgi teicām mēs visi.

Šajā vakarā skatījāmies Mašas pasakas un multiseriālu visai ģimenei "Maša un Lācis". Laiks paskrēja nemanot. Spriediet paši - cik bijām - ne maz, ne daudz - 61 - no zīdaiņa līdz pat sirmam vecumam.

Paldies visiem - bērniem un pieaugušajiem, kuri atnāca, darbojās, skatījās, kā arī vadībai - par uzticēšanos un atbalstu!

Ja ir komanda, kurai vari uzticēties, uz kuru vari paļauties, tad kopā var pat kalnus gāzt. Uz tikšanos nākamajā pasākumā!

Vecāku padomes vārdā - Daiga Andersone

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top