Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vienoti sportā

11.04.2015 kur : Bebru pamatskola

p1310465-001_1.jpgAr nostāšanos ierindā, sasveicināšanos un jautrām stafetēm Bebru pamatskolā 11. martā sākās skolas padomes rīkotā sporta diena skolēniem, vecākiem un skolotājiem. Pēc stafetēm sākumskolas un pamatskolas skolēni spēlēja tautas bumbu. Kad beidzās volejbola spēles meistarības pārbaude, katrs varēja sevi apliecināt individuāli, metot bumbu basketbola grozā.

Klašu audzinātāji un vecāki izvēlējās, kuros sporta veidos piedalīties, bet itin visās aktivitātēs dalību ņēma skolas direktore L. Degtjareva.

Kopvērtējumā labākie no skolēniem bija Juris Tomaševskis un Viktorija Daube, vecāku vidū sportiskākā izrādījās Gita Kosmačevska, bet no skolotājiem – L. Degtjareva.

Pasākumu sponsorēja „Ievas siers”. Paldies skolas padomes priekšsēdētājai Liānai Teplovai par veselīgo, jautro un pozitīvām emocijām bagāto pēcpusdienu!

Bebru pamatskolas informācija

Dz. Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top