Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Īpaša diena

24.02.2015 kur : Bebru pamatskola

24. februārī Bebru pamatskolā atkal satikās skolēnu tēti, vectēvi, brāļi un citi tuvinieki, jo viņus kopā bija saukusi pirms daudziem gadiem februārī iedibinātā tradicionālā svētku diena – Tēva diena.

Satikšanās tika organizēta mazliet neierasti. Tās bija četras pieturvietas mūsu skolas trijos stāvos, kur bija iespēja gūt pozitīvas emocijas, atpūsties, izklaidēties un paraudzīties uz saviem bērniem no cita skatupunkta.

Otrajā stāvā viesus sveica sākumskolas skolēni un viņu dziedošās skolotājas.

Otrajā stāvā 6. klases meitenes parādīja, ka dzied arī krūzītes. Tas bija netradicionāls mājas darbs angļu valodā, ko demonstrēja skolnieces, izvilinot no plastmasas krūzītēm neparastu mūziku.

Pirmajā stāvā divi deju kolektīvi priecēja ar jautrām tautas dejām, uzaicinot uz raito dejas soli arī tētus.

Savu pirmā mācību gada veikumu demonstrēja arī džudo pulciņa dalībnieki.

Pēdēja pieturvieta izrādījās ķīmijas kabinets, kurā ar plašu prezentāciju un foto kolāžu viesi tika iepazīstināti ar šī mācība gada pasākumiem un skolēnu sasniegumiem.

Interesanta izvērtās valodas spēle „Alias”, kuru tik ļoti iemīļojuši skolēni. Izrādījās, ka pie jebkura vārda atminējuma vīriešu cilvēki nonāk, lielākoties izmantojot saistību ar tehniku, transportu, īsāk sakot, vīriešu lietām.

Pasākums noritēja labvēlīgā gaisotnē, un visu novēlējumu vienojošais moto skanēja: „Lai pamatskolai nākotnē daudz bērnu!”

Bebru pamatskolas informācija

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top