Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ziemassvētkus gaidot

18.12.2014 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskola Ziemassvētku noskaņā dzīvo teju visu decembri. Pirmie pie rotājumiem tika lielie skolas logi. Tad Kristus dzimšanas un gaismas atgriešanās svētkiem daiļoja iekštelpas. Pirmā izgreznotā eglīte skolā ieradās jau 11. decembrī, jo skolēni palīdzēja pagasta vecļaudīm sagatavoties svētku svinēšanai.

18. decembrī skolas plašā ēdamzāle pārvērtās par īstu Ziemassvētku tirgus vietu. Tirgojās lieli un mazi. Pirkās veci un jauni. Tika pārdoti rokdarbi, dabas veltes un našķi. Pie mums varēja iegādāties pat Lielvārdes jostu. Tirgus inspektore baltā halātā raudzījās, lai tirdzniecība noritētu atbilstoši visām sanitārajām un juridiskajām normām. Jautrā čigāniete aicināja klātesošos uz izdziedāšanos un izdancošanos. Visiem bija iespēja priecāties ne tikai par deju kolektīvu raito soli, bet arī par jaunajiem, tikko izšūtajiem dejotāju tautu tērpiem.

19. decembrī uz Ziemassvētku koncertu, kuru atklāja pagasta sieviešu vokālais ansamblis skolotājas Liānas Haritonovas vadībā, pulcējās viss skolas kolektīvs un vecāki. Dziesmas mijās ar rūķu dialogiem, dejām un teātra spēli. Ziemassvētku eglīte bija lieciniece tam, cik daudz skolēnu šajā mācību gadā labi mācījušies, sportojuši un piedalījušies mākslinieciskajā pašdarbībā. Skolas vadības pasniegtie goda un atzinības raksti priecēja visu klašu skolēnus. Daudzināti tika volejbolisti, īpaši meiteņu komanda, kura no pēdējām sacensībām atgriezās kā otra labākā Latvijā. Tad klases stunda, kurā katrs skolēns tika pie liecības un Ziemassvētku saldumu tūtas. Vēl dāvanas, laba vēlējumi, un sveikas, ilgi gaidītais ziemas brīvlaik!

Ja baltuma šobrīd nav dabā, neviens mums, cilvēkiem, nav liedzis gaismu un sniega baltumu izstarot pašiem. Lai svētīgi Ziemassvētki un radošs Jaunais gads!

Bebru pamatskolas informācija,

Dz. Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top