Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Par godu Latvijas dzimšanas dienai patriotisko dziesmu koncerts

14.11.2014 kur : Bebru pamatskola

Latvijas dzimšanas dienas nedēļā Bebru pamatskolas skolēni sevi, skolotājus un vecākus priecēja ar patriotisko dziesmu koncertu. Katra klase bija iestudējusi krāšņu priekšnesumu. Tā nebija tikai dažādu žanru dziesma, ko skolēni kā dāvanu sniedza dzimtenei. Bija pārdomātas kustības, rekvizīti, kas papildināja dziedājumu. Piemēram, 8.klase noformējumam bija izvēlējusies valsts karogu un karavīra šineli, pirmā un trešā klase – garu tautisko jostu, no kuras izvija Latvijas kontūru.

Koncerta izskaņā vizuālās mākslas skolotāja Dz. Sniedze pasniedza atzinības rakstus veiksmīgākajiem plakātu autoriem. Viņu darbi bija saņēmuši visvairāk balsu plakātu konkursā „Mana Latvija”. Pirmā vieta 7. klases skolēnam Ralfam Riekstiņam. No jaunākajiem skolēniem – Annijai Dumpei. Ne mazāk veiksmīgi darbi bija Lindai Saldavai, Kārlim Orlovam, Rinaldam Lipenītim, Renātei Grigpedei, Elzai Šmitei, Gintam Vērdiņam.

Bebru pamatskolas informācija

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top