Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Latvijas dzimšanas dienas svinības

14.11.2014 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_1701.jpgPirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" grupu “Zvaniņš”, “Kamenīte”, “Sprīdītis”, “Lācītis” audzēkņi, skolotājas un skolotāju palīgi š.g. 14.novembrī pulcējās lielajā zālē, lai nosvinētu Latvijas 96.dzimšanas dienu. Pasākuma mērķis bija stiprināt bērnos nacionālās piederības izjūtu, kā arī iepazīstināt ar savas valsts nacionālajām vērtībām.

Kopīgi tika dziedātas un skandētas tautasdziesmas par Latvijas pļavām, kokiem, putniem, dzīvniekiem, izdejotas tautas dejas ‘’Rīga dimd’’ un ‘’Skaisti dziedi, lakstīgala’’. Jautri brīži tika piedzīvoti rotaļās ‘’Pērses tilts’’, ‘’Ozoli un liepas’’ un ‘’Jūra’’. Uzzinājām, ka Latvijas nacionālais zieds ir margrietiņa, bet putns – baltā cielava. Par ilggadēju tradīciju ir kļuvis svētku salūts, kas ir īpašs brīdis un dāvā daudz prieka gan lieliem, gan maziem.

Lai visiem skaisti svētki!

Mūzikas skolotāja Marija Vilde

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top