Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Mārtiņdiena Bebru pamatskolā

10.11.2014 kur : Bebru pamatskola

Dienā, kad latvieši izsenis atvēra vārtus ziemai, Bebru pamatskolas 1. – 4. klases skolēni svinēja ne tikai veļu laika beigas un budēļu gaitu sākumu. Skolēniem Mārtiņdiena izvērtās par Pupiņu nedēļas noslēguma dienu. Visu iepriekšējo nedēļu bērni radoši strādāja ar krāsainajām, raibajām pupiņām un lielajām cūku pupām, tās līmējot, liekot latvju rakstos, pildot kārtās un sacerot par pupām jaunrades darbus. Tā mūsu skolā, pateicoties sākumskolas skolotājām, radušies jauni un neredzēti mākslas darbi: gleznas, pupiņu koki, instalācijas, dekori.

10. novembra gaisotni latvisku un jautru skolā palīdzēja darīt bērnudārza „Bitīte’’ muzikālās, dziedošās darbinieces: Inese Skuja, Velga Feldmane un Dzintra Stārastiņa. Latviešu dziesmas, rotaļas un dejas mijās ar sacensībām pupiņu šķirošanā, pupiņu „dzīšanā”. Skolotāja Ligita runāja pupiņvalodā. Bija aizraujoši un garšīgi, jo skolotājas Dzintras vārītās pupas Mārtiņos smeķēja pavisam citādi nekā ikdienā. Visi ieskatījās arī dabas apstākļos aiz loga un novērojumus saistīja ar latviešu tautas ticējumiem par Ziemassvētku laiku.

Bebru pamatskolas informācija

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top