Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Rudens ziedu un dārzeņu izstāde

12.10.2014 kur : Pērses sākumskola

20141007_091145.jpgRudens atnācis ar krāsu bagātību lapu kokos. Dabā naktis sāk kļūt garākas par dienām, tuvojas tumsas laiks, bet Pērses pamatskolu izgaismo un izrotā skolēnu dārzeņu kompozīcijas un radošie darbi, jo no 30. septembra līdz 7.oktobrim, dzejas mēneša ietvaros, skolā norisinājās dārzeņu un ziedu izstāde „Rudens veltes dzejas akordos.”

Skolā nedēļu iesākām ar Miķeļtirgu, kur bērni bija sarūpējuši pašu ceptus, mājās gatavotus labumus, rudens augļus, pašgatavotas rotaslietas, ozolzīļu cilvēciņus, ābolu sulu u.c. garšīgas lietas. Tirgojās gan lieli, gan mazi. Netrūka ne pārdevēju, ne pircēju.

Nedēļa turpinājās ar dārzeņu kompozīciju birumu, ko visvairāk piedāvāja sākumskolas klašu skolēni. Katru rītu uz skolas kāpnēm mūs sagaidīja biešu pelītes, ķirbju karietes, ābolu un ozolzīļu cilvēciņi un ne tikai. Gaitenī pie sienas varējām vērot 1.klases skolēnu vizuālās mākslas darbus „Kļavlapu putenī.” Latviešu valodas stundās skolēni rakstīja radošos darbus prozā un dzejā. Izstādes noslēgumā labākie tika aicināti tos nolasīt. Noslēgumā, izstādes dalībnieki saņēma pateicības rakstus par piedalīšanos.

Visi izstādes darbiņi tika radīti ar mīlestību. Ikvienā no tiem tika ielikts bērnu sirds siltums, darba mīlestība un fantāzijas lidojums! Liels paldies visiem skolēniem un arī viņu vecākiem, kuri palīdzēja bērniem šo radošo darbu tapšanā!

Pērses pamatskolas skolotāja S. Kalniņa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top