Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Skolotāju diena

02.10.2014 kur : Bebru pamatskola

12. Saeimas vēlēšanas šogad valstī aizēnoja Skolotāju dienu, bet Bebru pamatskolas skolēni un skolotāji prata savus svētkus svinēt jo krāsaini. 2. oktobrī skolotāji devās ekskursijā uz Makašānu Amatu vidusskolu un Rēzekni, kur saņēma svētību no Latgales Māras, pabija kultūrvēstures muzejā, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļš” un koncertzālē „Gors”, precīzāk, Austrumlatvijas reģionālajā daudzfunkcionālajā centrā.

6. oktobrī 9. klases skolēni, kā ik gadu, iejutās skolotāju un klašu audzinātāju lomā, lai izbaudītu skolotāju profesijas saldumu un sūrumu. Būdami audzinātāji, devītie palīdzēja savām klasēm sagatavot apsveikuma priekšnesumu skolotājiem. Smaržoja ziedi, svētku kliņģeris, skanēja dziesmas, vijole, tuba, dienu iekrāsoja košas kļavu lapas un baloni. Bērniem bija iespēja redzēt fotogrāfijās savus skolotājus skolas gados un to, kādi skolotājiem ir talanti, hobiji. Pasākums vērtējams ļoti pozitīvi, jo tas dažādoja mācību procesu, īstenoja karjeras izglītības mērķus un uzdevumus, palīdzēja vienam otru iepazīt vēl labāk.

Linda Šmite

Dzintras Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top