Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3872/sodien_olimpiska_diena_2014
Drukas datums: 15:10:24 26.11.2020

Šodien “Olimpiskā diena 2014”

24.09.2014 kur : Kokneses sporta centrs

Šodien, 26. septembrī, visā Latvijā norisinājās "Olimpiskās dienas 2014" pasākumi. Arī Kokneses novada skolēni no Pērses pamatskolas, Bebru pamatskolas, Kokneses internātpamatskolas - attīstības centra un I. Gaiša Kokneses vidusskolas devās uz Kokneses Sporta centra halli, kur sportiskā noskaņojumā rītu sāka ar kopīgu vingrošanas kompleksu, bet vēlāk sacentās stafetēs un cīņas par uzvaru turpinājās basketbola spēlē. Liels gods koknesiešiem bija ciemos sagaidīt Kokneses vidusskolas absolventu un šīs dienas Olimpisko vēstnesi - vieglatlētu, trīssoļlēcēju, Pasaules un Eiropas rekordistu Māri Bružiku. "Man ir liels prieks būt Koknesē un redzēt, ka šeit ir viss nepieciešamais, lai sportotu un sportiski pavadītu brīvo laiku. Sporta halle, atjaunotais stadions un peldbaseins ir augstā līmenī. Jums, jaunieši, ir viss, lai sasniegtu labus rezultātus, tāpēc ceru, ka nākotnē ar kādu no jums sastapšos arī Olimpiskajā arēnā!" uzrunājot pasākuma dalībniekus, sacīja Māris Bružiks.

“Olimpiskās dienas 2014” pasākumi notika vienlaicīgi visās norises vietās. Visā Latvijā pasākums sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Papildus vienojošajiem pasākumiem, organizētāji “Olimpiskās dienas 2014” norises vietās izstrādāja individuālo pasākuma programmu, lai plašāk popularizētu Olimpiskos sporta veidus un Olimpiskās idejas.