Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts - baudījums dvēselei

01.06.2014 kur : Kokneses kultūras nams

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Kokneses kultūras namā uz gada noslēguma koncertu aicināja Kokneses Mūzikas skola. Šis koncerts bija īsts mākslas baudījums dvēselei ikvienam koncerta apmeklētājam.

Skanīgi un izteiksmīgi priekšnesumi skatītāju uzmanību piesaistīja viens pēc otra. Jaunie mūziķi klausītājus priecēja no nopietnajiem klasiķu skaņdarbiem līdz jautrai tautas mūzikai. Šis koncerts bija pierādījums gada laikā cītīgi paveiktajam darbam, par ko mākslinieki saņēma bagātīgus aplausus. "Skatītāju un klausītāju aplausi ir mākslinieku lielākā alga," koncerta sākumā, uzrunājot klātesošos, teica Mūzikas skolas direktore Silvija Cīrule. Nebija šaubu, ka ikviens no priekšnesumiem bija pelnījis vislielākos aplausus.

Koncertā skanēja gan dziesmas, ko izpildīja kora klases audzēkņi un mūzikas skolas koris, gan skaņdarbi dažādu mūzikas instrumentu - vijoles, flautas, saksofona, trombona, klavieru un akordeonu izpildījumā. Audzēkņu sniegumā bija solo priekšnesumi, dueti un ansambļi. Nobeigumā skatītājus priecēja un lielāko sajūsmu raisīja viens no mūzikas skolas lepnumiem - kamerorķestris (vadītāja Iveta Bērziņa).

Pasākuma noslēgumā Kokneses Mūzikas skolas skolēniem un pedagogiem tika pasniegti skolas Atzinības raksti. Pateicības par atbalstu skolai saņēma arī tehniskais personāls un vecāki.

"Bērnu tiesību aizsardzības likums nosaka, ka bērnam ir tiesības ne tikai uz vārdu, uzvārdu un izglītību, bet arī uz atpūtu un brīvo laiku, tiesības piedalīties spēlēs un izpriecu pasākumos, kā arī kultūras dzīvē un nodarboties ar mākslu. Visiem Mūzikas skolas skolēniem vēlu patīkamu atpūtu vasarā!" koncerta noslēgumā sacīja Silvija Cīrule.

"Plānojam, ka pēc vasaras brīvlaika, kad skolēni atkal atgriezīsies uz mācībām, mūzikas skolā būs veikti iekštelpu remontdarbi. Tad skola izskatīsies skaista ne tikai no ārpuses, bet arī būs patīkami mācīties klasēs," savā uzrunā sacīja domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top