Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Angļu valodas konkurss – spēļu diena „ Game day” 5.klašu skolēniem

30.04.2014 kur : Bebru pamatskola

p1290152.jpg30.aprīlis - Bebru pamatskolā ierodas 5.klašu skolēni no Kokneses un Pļaviņu novadiem, lai piedalītos angļu valodas pasākumā "Game Day". Izloze, savas vietas atrašana pie galdiņa, skolas vizītkartes izveidošana un komandas nosaukums - tas ir sākums jaukai kopības sajūtai. Seko kopīga dziesma par skolu un draudzību angļu valodā.

Komandas rāda savu mājas darbu - prezentāciju par tās dalībniekiem. Un konkurss var sākties. Skolēni sacenšas krustvārdu mīklu minēšanā, teikumu veidošanā, informācijas meklēšanā un parāda savas zināšanas vārdu apguvē.

Uzdevumu starplaikos un konkursa nobeigumā skolēni kopīgi dejo un dzied dziesmas angļu valodā.

Lieliski palīgi konkursa norisē ir Bebru pamatskolas 9.klases audzēkņi.

Žūrijā ir angļu valodas skolotājas: Ineta Gerasimova no Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas, Inese Vancāne no I.Gaiša Kokneses vidusskolas un Ineta Bicala no Pļaviņu ģimnāzijas.

Un lūk rezultāti : 1.vieta Bebru pamatskolas komandai "Tigers". 2.vieta I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandai "Superstars". 3.vieta Pļaviņu ģimnāzijas komandai "Lions". Pateicības par piedalīšanos konkursā saņem Pļaviņu ģimnāzijas komanda "7 Parrots", Bebru internātvidusskolas komanda "Crazylayers" un Pērses pamatskolas komanda "Pērsieši".

Audzēkņi un skolotājas ir apmierināti par paveikto darbu, parādītajām zināšanām angļu valodā un izdevušos dienu.

Skolotājas nolemj, ka iesāktā tradīcija rīkot 5.klašu konkursu angļu valodā "Game Day" ir jāturpina.

Bebru pamatskolas angļu valodas skolotāja: Dzidra Žmuidene

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top