Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pērses pamatskolas koncerts „Ko Tu proti!”

10.04.2014 kur : Pērses sākumskola

img_7268.jpg2014.gada 10.aprīlī Pērses pamatskolā notika koncerts „Ko Tu proti!”. Šis bija īpašs un gaidīts pasākums šajā mācību gadā izveidotajam skolas 1.-4.klašu tautisko deju kolektīvam, kuri uzstājās jaunajos deju tērpos. Dalībnieki ar lepnumu un gandarījumu dejoja jaunajos tērpos, kas kolektīvam piešķira individualitāti un saskaņu. Šis kolektīvs cītīgi gatavojas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Kokneses un Pļaviņu novada deju kolektīvu skatei 15. aprīlī, kas notiks Kokneses kultūras namā, tāpēc šis koncerts viņiem bija kā ģenerālmēģinājums pirms skates.

Trīs skanīgas dziesmas varēja klausīties skolas ansambļa izpildījumā. Vēl savu dziedātprasmi demonstrēja Amanda Zābaka, Tatjana Petrovska, Viktorija Lenora Kraukle, Zanda Riekstiņa, Līga Riekstiņa, Roberts Petrovskis. Dzejoli par Latviju noskaitīja Megija Milne. Interesanta , atraktīva bija Alvja Reinfelda un Ričarda Reismaņa uzstāšanās, jo viņi bītoja.

Pērses pamatskolas vairāki izglītojamie apmeklē Kokneses mūzikas skolu, tāpēc pasākumā varēja novērtēt viņu sniegumu: koncertu atklāja Anna Ziediņa un Agneses Skrīvere ar flautas spēli, pēc tam Monta Bergmane spēlēja vijoli, Viktorija Lenora Kraukle –saksofonu, Agita Skrīvere - akardionu.

Priecēja skatītāju atsaucība, jo uz koncertu bija sanākuši ne vien izglītojamo vecāki, bet gan arī Iršu pagasta iedzīvotāji, kuru bērni nemācās Pērses pamatskolā.

Koncerts radīja daudz pozitīvu emociju:

• dzīvesprieku un sirds siltumu skatītājiem,

• dāvināšanas prieku dalībniekiem,

• gandarījumu par paveikto pedagogiem.

Koncerts deva apliecinājumu tam, ka Iršu pagastā aug talantīga jaunā paaudze. Paldies izglītojamo vecākiem par atbalstu un sapratni, deju skolotajai Intai Balodei par ieguldīto darbu, sagatavojot dejotājus deju skatei, skolotājai Sandrai Paļčevskai par muzikālo baudījumu dziedātāju izpildījumā, skolotājai Līgai Riekstiņai par zāles noformējumu, Kokneses mūzikas skolas pedagogiem par ieguldījumu izglītojamo vispusīgai attīstībai.

Pērses pamatskolas direktore Gaļina Kraukle

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top