Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tēvu diena

26.02.2014 kur : Bebru pamatskola

p1280676.jpgAr 4. – 9. klašu skolēnu nostāšanos ierindā, ar skolas himnas nodziedāšanu un skanīgu R. Paula kora dziesmu „Maza mana tēvu zeme” 26.februārī Bebru pamatskolā, kā tas jau noticis daudzus gadus, iesākās Tēvu dienas pasākums. Tam skolēni gatavojušies ilgi. Katra klase demonstrēja savu meistarību ierindas mācībā.

Ierindas skati šogad vadīja un vērtēja Zemessardzes 55. kājinieku bataljona štāba un apgādes rotas komandieris kapteinis Aleksandrs Sotņikovs. Pārsteidzošākie un precīzākie izrādījās paši mazākie – 4. klases skolēni un komandieris Edijs Eiduks. Labi, veiksmīgi izvēlēti bija visi pārējie komandieri: Audris Arzovs, Krišs Vīksne, Anna Bitenbindere, Juris Bitenbinders. Kapteinis A. Sotņikovs uzteica skolēnus par sasniegto ierindas mācībā, par iedibināto tradīciju, uzteica klašu līderus, ieteica laikus pamanīt skolēnus, kuri bojā klases tēlu un novērst nepilnības laikā. Viņa ieteikums bija arī pieaicināt par skolotājiem un padomdevējiem karavīrus, kuri iepazīstinātu ar ierindas mācībām, kādas īsteno Latvijas armijā.

Salīdzinājumā ar iepriekšējā gada sasniegumiem skolēnu tēvi pamanīja zināmu progresu ierindnieku stājas veidošanā, pagriezienu izdarīšanā, dziesmu skanējumā. Labi paveikta darba sajūta pārņēma gan skolēnus, gan klašu audzinātājus un vecākus. Nopietns darba izvērtējums, apsveikumi un apbalvojumi vēl sekos.

Pasākuma gaitā bija iespēja dzirdēt starpnovadu skatuves runas konkursa laureāta Ričarda Bīriņa uzstāšanos ar fragmentu no Andras Neiburgas „Stāsta par Tilli un Suņu vīru”. Humorpilns un interesanti iestudēts nobeigumā izskanēja priekšnesums, ko ciemiņiem dziedāja 5. klases kolektīvs, audzinātāja Dz. Sniedze un mūzikas skolotāja L. Haritonova.

Tēvu dienas otrā daļa notika sarunās pie apaļā galda. Direktores vietniece Anna Romanovska vadīja diskusijas par skolas dzīves jautājumiem.

Paldies tētiem, kuri piedalījās svētkos!

Bebru pamatskolas informācija

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top