Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3828/draugu_nedela
Drukas datums: 15:51:48 19.09.2019

Draugu nedēļa

14.02.2014 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

14. februāris tiek atzīmēts kā Svētā Valentīna diena. Šī diena ir mīlestības svētki, kurā pieņemts vienam otru pārsteigt ar apsveikumiem un mīļiem niekiem. Bērnudārzā „Bitīte” 4. grupas bērni šo dienu sauc par Draugu dienu un tai gatavojas visu nedēļu. Bērni radīja sirsnīgas aplikācijas, zīmējumus, izšuva sirsniņas un iepazinās ar daiļdarbiem par draudzību. Rezultātā arī paši kļūva draudzīgāki, labsirdīgāki un izpalīdzīgāki. Uz jautro ballīti „Sirsniņdienas mikslis” bērni ieradās uzvelkot kādu apģērba elementu sarkanā krāsā, kuru nodemonstrēja ejot pa „mēli”.

Ballītē bērni piedalījās stafetēs, pēc skaņas meklēja pazudušo draugu, minēja mīklas, lika puzles, dziedāja dziesmas un īstu jautrību izjuta rotaļā ar pārģērbšanos. Protams, bija arī dejas. 4. grupas puiši ir kustīgi un no sirds izdancināja visas meitenes.

„Sirsniņdienas mikslī” netrūka prieka. Mēs, audzinātājas, esam gandarītas, ka Draugu nedēļā apgūtais ir iegūlis bērnu sirsniņās. Patīkami bija redzēt, kā pasākuma laikā bērni rūpējās viens par otru- palīdzēja, ja kādam neveicās.

Sirsnīgs paldies vecākiem un vecmāmiņām par dāvaniņām, ieinteresētību un radošumu, sapošot bērnus „Sirsniņdienas mikslim”!

4. grupas audzinātājas Ilona Vītola un Dace Grele.