Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Svētki Pērses pamatskolā

15.11.2013 kur : Pērses sākumskola

dsc06433.jpgTuvojoties svētkiem skolā ir iesākts projekts „Mājas”, kura ietvaros Pērses pamatskolas skolēniem tika aktualizēta mūsu valsts simbolika, patriotisms latviešu tautas dziesmās, piederība savai tautai, novadam un mājām.

Pērses pamatskolas skolēni, darbinieki un skolotāji izveidoja sirds kontūru no laukakmeņiem, kurus pēc tam nogādās uz Likteņdārzu. It īpaši aktīvi bija 5.un 6.klases izglītojamie.

15.novembrī skolā notiks svinīgs pasākums, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai, kurā visi kopā dziedāsim Latvijas himnu, lasīsim dzeju un cienāsimies ar svētku kliņģeri. Emocionālo attieksmi un svētku noskaņu rada skolas vide -skolas logus silda auseklīši, ienākot skolas ēkā mūsu skats tiek pievērsts stilizētam Latvijas karogam, gaitenī var aplūkot skolēnu zīmējumus par tēmu „Mājas”

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top