Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Skolotāju paldies skolēniem

08.10.2013 kur : Bebru pamatskola

p1280038.jpgUz tradicionālo iknedēļas apspriedi pie direktores 8. oktobra rītā pulcējās ne tikai Bebru pamatskolas skolotāji, bet arī 9. klases skolēni. Kopā sanākšanas mērķis bija izvērtēt aizvadīto Skolotāju dienu, kurā mācību stundas, darba līniju, pagarinātās dienas grupas nodarbības vadīja pedagogu jaunie kolēģi – devītie. Viņi paguvu savus skolotājus svētkos iepriecināt arī ar sirsnīgu koncertu un Dārtas mammas izcepto gardumu.

„Grūts darbs!”, „Bijām noguruši.”, „Vēl piekristu pastrādāt par skolotāju.” Tādi bija jauno skolotāju secinājumi pēc pirmās pedagoģiskās prakses dienas. Klases, kurās bija jāstrādā, izrādījās tik dažādas. Vieniem skolotājiem gadījās klusas, paklausīgas, citiem – valdonīgas, hiperaktīvas klases.

Saņēmuši atzinīgus vārdus no skolas vadības, devītie varēja justies gandarīti. Viņu darbs, atbildība, darba kultūra, cenšanās augstu novērtēta. Tādi viņi mums ir arī ikdienā: nosvērti un pieklājīgi, motivēti mācīties.

Apspriedes laikā skolēni izteica konstruktīvus priekšlikumus jaunāko klašu skolēnu uzvedības jautājumu risināšanā.

Skolotāju diena ir tas brīdis mācību gadā, kad ziedošu paldies par savu darbu saņem pedagogi. Pie mums, Bebru pamatskolā, mīļš paldies šai svētku dienā tiek arī skolēniem. Dots devējam patiešām atdodas.

Linda Šmite

Foto Dzintra Sniedze

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top