Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sportiska diena

30.09.2013 kur : Bebru pamatskola

p1270978.jpgSeptembra pēdējā diena Bebru pamatskolā sākās ar kopīgu rīta rosmi, ko vadīja sporta skolotāja J. Čerņauska. Soļošana un skriešana uz vietas, pastiepšanās, izlocīšanās – tādi bija vingrojumi, kas vairoja skolēnu un skolotāju možumu. No sporta zāles uz mācību stundām ikviens aizgāja daudz pacilātāks nekā citos skolas rītos.

Pēcpusdienā Mežaparkā notika plānotais Rudens kross, kurā piedalījās visi sākumskolas un pamatskolas skolēni. Rezultāti vēl tiek apkopoti, bet skaidrs ir viens – Bebru pamatskolas skolēni mīl sportu, ir izturīgi, nepadodas grūtībām. Mūsu labākie skrējēji būs spēcīgi konkurenti tiem sportistiem, kas piedalīsies gaidāmajās krosa sacensībās Jaujās.

Linda Šmite

Dzintras Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top