Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Desmit krāsaini taureņi – desmit krāsaini sapņi sāk jaunu ceļojumu

31.05.2013 kur : Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

31. maijā Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” savu pirmo – pirmsskolas izglītības dokumentu saņēma desmit 4. grupiņas audzēkņi – 7 meitenes un 3 zēni. „Tikai vienu reizi gadā – izlaiduma dienā mēs ar meijām pušķojam sava nama durvis”, sirsnīgi sveicot bērnus un viņu vecākus, sacīja PII „Bitīte” vadītāja Antoņina Midega. „Bitītē” meijas jau izsmaržojušas 32. izlaidumā. Tomēr ik gadu, tāpat kā mazajiem lielā ceļa sācējiem, šī diena ir saviļņojoša visai „dārziņa” saimei.

Tas ir prieks un gandarījums, ka atkal izdevies iedegt bērnu sirsniņās zinātkāres uguntiņu, lai viņiem būtu saules un prieka pilns ceļš uz savu pirmo skolu. Par to pārliecinājāmies mazo absolventu droši skandētājos dzejoļos un dziedātajās dziesmās. 4. grupiņas skolotājas Ilona un Dace saviem mīluļiem dāvināja pa krāsainam taurenim, lai tie palīdz izsapņot un piepildīt viņu krāsainos sapņus, bet „Bitītes” vadītāja atklāja kura krāsa no visām varavīksnes krāsām vislabāk raksturo katru mazo absolventu. Pirms izglītības dokumenta un Bebru pagasta pārvaldes sarūpētās dāvaniņas saņemšanas, šīs dienas gaviļniekus vecāki vēl izšūpoja skaisti izrotātās šūpolēs. Dziesmotus sveicienus viņiem veltīja Antra Ķimene. Ar kopīgi nodziedāto dziesmu par krāsainajiem sapņiem, mazie absolventi atvadījās no sava saulainā bērnības stūrīša. Vēl priekšā zaļā vasara, bet tad sapnis uz krāsainā taureņa spārniem aizvedīs uz skolu!

Sarmīte Rode


Galerija 1

Galerija 2
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top