Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pavasari ieskandina tradicionālais pasākums „Dziedi ar skolotāju”

07.03.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

7. marta vakarā I. Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās skolotāji, skolēni un viņu atbalstītāji, jo šeit norisinājās jau par tradīciju kļuvušais pasākums „Dziedi ar skolotāju” – tas ir viens no gaidītākajiem un iemīļotākajiem pasākumiem skolā.

No tava glāsta zaros saplaukst ziedi,

Un marta vējos Tavu elpu jūt.

Jo bez Tevis īsti pavasari,

Nemaz virs zemes nevarētu būt.

Ar Druvja Andriksona iniciatīvu, I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolotāji un skolēni arī šogad visus iepriecināja ar rūpīgi sagatavotiem, atraktīviem, sirsnīgiem un oriģināliem priekšnesumiem. Pasākums bija veltīts 8. marta svētkiem, kuri ir kā ievads un vēstnesis pavasara atklāšanai. Tie ir svētki visām meitenēm, jaunietēm un sievietēm.

Ar aplausiem un ovācijām zālē tika sagaidīts ikviens dalībnieks. Priekšnesumos izskanēja gan melanholiskas un mīļas, gan ātras un dinamiskas melodijas. Par muzikālo pavadījumu rūpējās Druvja Andriksona audzēkņi. Dziesmas izpildīja gan solisti, gan dueti un trio, kā arī grupas „Pogainie” un „Nepilns litrs”. Koncertā varējām pārliecināties, cik talantīgi un enerģiski ir mūsu skolēni un skolotāji! Papildus skaistajiem dziedājumiem dzirdējām ģitāras, trompetes, saksofonu, bungu u.c. instrumentu skanējumu.

Paldies visiem koncerta organizatoriem, dalībniekiem un vadītājiem par sirsnīgo sniegumu. Novēlam, lai arī nākošajā gadā, rīkojot pasākumu, līdzās ir iedvesma, kas aicinātu:

„Tu vari arī uzdziedāt

Šo dziesmiņi par prieku.

Par prieku sev, par prieku tev

Un ļautiņiem par prieku.

Ja grib – lai citi arī dzied.

Jo – kur lai es to lieku?”

 

Kokneses Novada Vēstis

A. Šmites foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top