Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3752/jauna_tradicija
Drukas datums: 13:52:45 06.03.2021

Jauna tradīcija

27.02.2013 kur : Bebru pamatskola

p1250883.jpg27. februārī Bebru pamatskolas organizētajā Tēvu dienā dzima jauna tradīcija – skolēnu ierindas skate. Ideja par šāda pasākuma organizēšanu radās valsts dzimšanas dienas svinībās. Disciplinētības, patriotisma, fiziskās un morālās stājas nevar būt par daudz, tā lēma skolotāji, kas palīdzēja skolēniem sagatavoties Patriotisko dziesmu konkursam. Nu iecere ir īstenota.

 5.- 9. klašu kolektīvi ir nodemonstrējuši savu prasmi izpildīt klases komandiera pavēles: nostāties ierindā, līdzināties, izdarīt pagriezienus, soļot ar sasauksmi un dziesmu. Komandiera pienākumus augstā līmenī veica Ralfs Eiduks, Audris Arzovs, Samanta Vilmane un Krišs Vīksne.

Ierindas skatē līdzdalību ņēma Zemessardzes 55. kājinieku bataljona 1. kājinieku rotas komandiera pienākumu izpildītājs kaprālis A. Ošiņš.

Skolēnu tēvi bija kompetenta žūrija, kuras vārdā 5. - 9. klases skolēnu vienībai vērtējumu izteica Mairitas, Jura un Evas tētis J. Tomaševskis, kurš skolēnus gan slavēja, gan norādīja uz trūkumiem. Galvenais ir tas, ka nevienam nav šaubu, ka iesāktais nākošajā gadā jāturpina.

L. Šmite, Dz. Sniedzes foto