Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ziemassvētku pasaka

20.12.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

20. decembrī pie svētku egles bija sapulcējušies Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolēni, skolotāji, darbinieki un vecāki, lai sagaidītu Ziemassvētkus. Par brīnumiem un pārsteigumiem Ziemassvētkos parūpējās Pasaku meitiņa kopā ar saviem draugiem Mikiju, Lauvu un Lāci Muzikantu, kuri bija devušies pastaigā pa piesnigušo mežu. Pasaku mežā viņi sastapa sidraba mēnestiņu, sešus mazus bundziniekus, rūķus, lāčus, zaķus un citus meža zvērus, kuri, gaidot svētkus, dziedāja, skaitīja dzejoļus un dejoja.

Pasaku meitiņa kopā ar saviem draugiem, direktores vietnieci izglītības jomā S. Baltceri un direktori D. Isajevu sveica labākos skolēnus mācībās un ārpusstundu aktivitātēs.

Jau Ziemassvētki.

Caur tumsu garo

Kāpj saule augstāk debess lokā.

Un eglē sveces deg kā Saules kokā.

Ir Ziemassvētki, gaisma dvēselē staro.

(S.Kaldupe)

Priecīgus, sniegbaltus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top