Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ziemassvētku pasākums Bebru pamatskolā

20.12.2012 kur : Bebru pamatskola

p1250520.jpgSkolēni, lieli un mazi, jau saņēmuši savas Ziemassvētku tūtas, skolas kolektīvam nodevuši laba vēlējumus Jaunajā gadā, bet pats galvenais – guvuši skaistuma, labestības un prieka pārdzīvojumu pie grezni pušķotās skolas eglītes.

20. decembrī Bebru pamatskolas Ziemassvētku pasākumu atklāja skolas vokālais ansamblis ar ļoti skaistu un skanīgu Ziemassvētku dziesmu. Nez kāds izvērstos šis vakars, ja pie mums darbos aizņemtais Ziemassvētku vecītis nebūtu atsūtījis pašu Sniega māti – ļoti atraktīvu, humoru un bērnus mīlošu sievu? Viņa bija tā, kura iepazinās ar skolas čaklākajiem skolēniem (un tādu bērnu Bebru pamatskolā netrūkst), deva radošus uzdevumus katrai klasei, aicināja izrotāt priežu zarus ar novēlējumiem, slavēja talantīgos dziedātājus, dejotājus un stāstniekus, veda rotaļās sākumskolas skolēnus. Pa to laiku aiz skolas logiem lielām un smagām sniega pārslām sniga sniegs. Sniega mātei darbi tiešām šķiras.

Kad visi Sniega mātes uzdevumi bija izpildīti, katra klase jutās godam nopelnījusi dāvanu maisu. Vakara turpinājumā skolas bijušie skolēni Gatis un Artis piedāvāja deju mūziku visdažādākajām gaumēm. Dejoja lieli, dejoja mazi, un visiem kopā bija labi.

Tagad esam izpriecājušies, esam apdāvināti ar skolas, sponsoru un laimes akā iegūtām dāvanām, bet neaizmirsīsim pašu svarīgāko, atcerēsimies to, kāpēc cilvēki svin Ziemassvētkus! Ziemassvētkos Dievs piedzima – tā rakstīts mūsu tautasdziesmās.

Lindas Šmites teksts,

Dz. Sniedzes foto.

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top