Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Dziedošo kolektīvu Ziemassvētku ieskaņas koncerts

06.12.2012 kur : Kokneses kultūras nams

6. decembra sniegotajā pievakarē Kokneses kultūras namu piepildīja dziesmu skaņas, jo Kokneses novada vispārizglītojošo izglītības iestāžu dziedošo kolektīvu skolēni aicināja uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu. 163 dziedošas balsis iepriecināja klausītājus ar Ziemassvētku noskaņas dziesmām. Stāstu par Ziemassvētku zvaniem izdziedāja I.Gaiša Kokneses vidusskolas Zēnu koris (vadītāja Inita Asarīte), savukārt sākumskolas ansamblis (vadītāja Dace Dobrika) iepriecināja ar līksmu dziesmiņu par somu un skolotājas sacerētu dziesmu „Drīz Ziemassvētki klāt”. Bebru internātvidusskolas 5.klašu ansamblis dziesmā atainoja maza bērna ziemassvētkus, 10.klašu ansamblis izdziedāja mēnessnakts stāstu, bet ar Eņģeļa dziesmu klausītājus priecēja duets Nadežda Susurova un Daila Strika (kolektīvus sagatavoja Iveta Bērziņa). Bebru pamatskolas koris (vadītāja Liāna Haritonova) dziesmās stāstīja par brīnumu un Baltās nakts noslēpumu. Pērses pamatskolas ansamblis (vadītāja Sandra Paļčevska) ar dziesmās atainoja kā tiek sagaidīti ziemassvētki un meklēta eglīte svētkiem. Mūzikas skolas koris (vadītāja Aija Liepiņa, koncertmeistare Ilona Makareni) un kora klases ansamblis (vadītāja Lelde Kamzole-Gagaine) dziesmās atainoja ziemassvētku noskaņas. Klausītāju sirdis aizkustināja I.Gaiša Kokneses vidusskolas jauktā kora (vadītāja Inita Asarīte) un mūzikas skolas kora klases ansambļa dziedātais „Eņģelis”. Koncerta noslēgumā novada dziedošie kolektīvu vienojās kopīgā dziesmā „Svētki ledus pilī”.

Par koncerta rīkošanas ideju un sagatavošanu jāpateicas Mākslas skolotāju metodiskajai apvienībai ar vadītāju Initu Asarīti. Koncertu vadīja I.Gaiša Kokneses vidusskolas 11.klases skolniece Tija Spīlberga. Kokneses novada dome dziedātājus un viņu skolotājus iepriecināja ar Ziemassvētku piparkūkām. Lai gaiši priecīgs ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks katrā ģimenē.

Lauma Āre,

Izglītības darba speciāliste

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top