Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ražas svētki Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

08.11.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kad dzelteno lapu paklājs sedz zemi, koku zari paliek kailāki, dārzeņi sagūluši noliktavās, ābelēs vējš šūpo kādu palikušo ābolu, tad mūsu skolā svin „Ražas svētkus”.

Skolas foajē varēja aplūkot augļu un dārzeņu izstādi, kurā varēja redzēt kartupeļu spēkavīru, adatainos ežus, ķirbju un ābolu rūķīšus, kabaču saimnieci, airētājus kabaču laivā, tārpiņus no ķirbjiem, burkānu un kastaņu krelles.

Pašdarbības koncertu atklāja enerģiskie pirmsskolas grupas bērni ar deju „Ezīši dārzā” skolotājas L. Muižnieces vadībā, kopā ar skolotājām S. Zukuli (7.-11.C), G. Grieķeri (2.- 4.) un S. Gerču (10.-11.) skolēni bija iemācījušies dzejoļus par rudeni.

2.C klases skolēni uzdeva mīklas, 4.-6 .C klase kopā ar skolotāju D. Ūdri nodejoja „Lauku gurķi” un 9.klases skolēni skolotājas L. Kudiņas vadībā bija iestudējuši uzvedumu „Kur mana lielā karote?”.

Noslēgumā par apzinīgu darbu skolēni saņēma pateicības rakstus. Pasākuma noslēgumā skolnieki varēja atpūsties un padejot „disenītē”.

Skolotāja L.Kudiņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top