Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Spociņa - Jociņa Helovīndienas burziņš

01.11.2012 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

dsc08276.jpgCeturtdien, 1.novembrī, PII "Bitīte" 2. grupas bērnus un vecākus Spociņš-Jociņš aicināja uz Helovīndienas burziņu bērnudārza zālē.

Jau no paša rīta leļļu mājiņa pārtapa par spoku namiņu, kurā savu vietu bija atradis izgrebtais ķirbis.

Tālāk sekoja pārģērbšanās - mošķīši, raganiņas, ķirbīši un citi spociņi drīz vien bija gatavi.

Kad nokļuvām zālē, izrādījās, ka pats Spociņš - Jociņš nav ieradies, bet atstājis mums uzdevumus. Klausījāmies pasaku par viņu, oranžie baloni pārtapa par lidojošajiem ķirbīšiem, kājas locījām Ķiņķēziņu un Džungļu dejā, arī Velnu deja neizpalika, dziedājām slavas dziesmu ķirbim, dzinām prom ļaunos garus, izmantojot Spociņa - Jociņa buramdziesmu, pusdienās baudījām tārpiņus, zobiņus, skeletgalvas un pat smadzenītes, vīnogčūskas un pufīgos zefīrspociņus. Tas viss garšoja lieliski!

Spociņš - Jociņš bija sarūpējis arī dāvanu bērniem - grāmatu "Pasakas par Spociņu-Jociņu", lai mazuļi varētu noklausīties pārējās pasakas un izkrāsot zīmējumus.

Gaismu un saldumus vēlāk nesām citu grupu bērniem.

Bija jautri gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Daiga Andersone

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top