Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Godina skolēnus, kuri guvuši panākumus 2011./2012. mācību gadā

16.05.2012 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

16. maijā uz svinīgu pasākumu tika aicināti 146 I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni, kuri 2011./2012. mācību gadā veiksmīgi startējuši dažādās mācību olimpiādēs un konkursos, sporta sacensībās, kā arī guvuši panākumus, darbojoties zinātniski pētnieciskajā jomā. Daļa skolēnu veiksmīgi piedalījušies vairākās mācību olimpiādēs un sporta sacensībās, iegūstot atzinības un godalgotas vietas.

Pasākumu atklāja skolas direktors Māris Reinbergs, kurš pateicās skolēniem par aktīvo un radošo darbošanos, skolotājiem, kuri veiksmīgi sagatavo skolēnus šiem pasākumiem, kā arī vecākiem par sniegto atbalstu. Pateicību par ieguldīto darbu izteica arī Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris un skolas vecāku padomes priekšsēdētājs Gatis Doniks.

Muzikālus priekšnesumus pasākuma dalībniekiem veltīja Druvja Andriksona mūzikas studijas audzēkņi un Kokneses Mūzikas skolas pūšaminstrumentu klases audzēkņu kvartets (skolotājs Ziedonis Puķītis).

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top