Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pēdējais zvans

22.05.2012 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolas 9. klases skolēniem jau izskanējis Pēdēja zvana pasākums, atstājot 18. maija pēcpusdienu atmiņā kā šī gada absolventu Pateicības dienu. Savu paldies par palīdzību pamatizglītības ieguvē devītie teica vecākiem, skolotājiem un skolas tehniskajam personālam, kopā ar dāvanu pasniedzot sarūpētus mākslinieciskus pārsteigumus.

Klases audzinātāja Anna Romanovska audzināmajai klasei bija noorganizējusi pirmo eksāmenu, pie tam tas atšķirībā no gaidāmajiem valsts pārbaudījumiem latviešu valodā, matemātikā un vēsturē bija publisks. Eksāmenā, kuram dots nosaukums „Mākslinieciskās pašdarbības pamati”, piedalījās prāvs novērotāju loks.

Kā jau nopietnā eksāmenā pieklājas, 9. klases skolēniem vajadzēja vilkt biļetes un demonstrēt kora un solo dziedāšanas prasmes, iemaņas dzejoļu deklamēšanā un jaunumu reklamēšanā, teātra spēlē. Kā izrādījās, zēni prot arī apdziedāšanās dziesmas.

Pēc veiksmīgi nokārtota eksāmena 9. klasi ieradās apsveikt viņu 1. klases audzinātāja Ligita Locāne, par atmiņu uzdāvinot Bebru pamatskolas zvaniņu ar saldu jo saldu mēlīti. Vai devītajiem izdosies audzināt rakstura stingrību un neatstāt savu modinātāju bez zvana skaņas radītājas?

Otra sākumskolas audzinātāja Dzintra Sniedze saviem bijušajiem skolēniem bija atnesusi vizuālu dāvanu- deviņus skolas gadus fotogrāfijās.

Ar dziesmām 9. klasi apsveica 8. un 5. klase, laba vēlējumiem- skolas direktore L. Degtjareva.

Pēdējā zvana pasākums Bebru pamatskolā ir gaidīts ne tikai pašiem un nākošā gada skolas beidzējai 8. klasei, bet ikvienam, jo katra 9. klase to organizē radoši un ļoti savdabīgi.

L. Šmite

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top