Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Lielā talka Mežaparkā

27.04.2012 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Katru pavasari Bebru pamatskola ar prieku piedalās Lielajā talkā. Iepriekšējos gados no atkritumiem atbrīvojām lielceļu malas, bet šogad, 27. aprīlī, beidzot sagaidījuši labus laika apstākļus, strādājām Bebru pagasta estrādes teritorijā.

Galvenie darba rīki mums bija no mājām līdzi paņemtie grābekļi. Katra klase kopā ar audzinātāju tika pie sava objekta, kas dienas laikā bija jāatbrīvo no pērno lapu seguma un kritušo zaru biruma.

Talkā nāca siltā saule, un, kaut zeme vēl glabāja lielo pavasara lietavu valgumu, darbi veicās ļoti raiti. Darba virsvadītāja bija lietvede Anita Jansone- Ieviņa. Pēc pāris stundu intensīvas rosīšanās aiz mums palika zaļa zālīte, tīras celītes, apkoptas dīķmalas, izgrābti grāvji un grāvīši. Sparīgi darba rūķi izrādījās paši mazākie, 3. klase. Bērni nebaidījās no smagu sakņu celšanas un vilkšanas uz ugunskuru.

Mežaparks ir jauniešu izklaides vieta, un nav noslēpums, ka tieši pēc jauno cilvēku atpūtas izkoptajā vietā nereti paveras ļoti bēdīgi skati. Bebru pamatskolas skolēni, pēc Lielās talkas iemantojuši atbildības sajūtu, turpmāk būs modrāki atpūtnieku vērotāji.

Mežaparku un pagasta estrādi godam esam saposuši vasaras sezonas atklāšanai.

1. un 2. klase kopā ar audzinātājām Lielās talkas dienā strādāja skolas apkārtnē. Kādam taču mājās arī ir jāpaliek! Gandarījuma un tīrības sajūta pārņēma pašus un citus, pielasītos atkritumu maisus vērojot. Pēc lielā darba jutām, kā zeme, atbrīvota no nevēlamā žņauga, skaļi uzelpo. Ja elpos zeme, arī mums būs veselīgāk.

6. klase

Dzintras Sniedzes foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top