faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads
Svarīga informācija iedzīvotājiem
Koknese veselīgāka vide visiem

ReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Paštēla veidošana skolas vidē

14.03.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Mūsdienās svarīgi apzināties paštēla nozīmi skolas vidē. Nenovērtējams ir ikviena pedagoga un darbinieka ieguldījums skolas koptēla veidošanā un attīstībā. Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā 14. martā notika kursi „Paštēla veidošana skolas vidē”, kurus vadīja sociālo zinātņu doktora zinātniskā grāda pretendente, stiliste – vizāžiste Kristīne Beinaroviča.

Kursu laikā K. Beinaroviča deva padomus, kā pareizi veidot un komplektēt savu garderobi atbilstoši skolas videi, sniedza priekšstatus par paštēla veidošanu. Praktiskās nodarbībās pedagogi iepazinās ar vispārējiem stila likumiem, iemācījās kombinēt apģērba krāsas un uzzināja, ar kādiem akcentiem iespējams atsvaidzināt jau ierastos tērpus.

Interesantās un idejām pārpilnās dienas noslēgumā pasniedzēja individuāli konsultēja kursu dalībniekus par stila un tēla jautājumiem, sava stila noteikšanu un saskaņota tēla veidošanu.

Metodiķe Inese Svence

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top