Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3700/specialo_skolu_skolenu_izteiksmigas_runas_konkurss_valodina_2012
Drukas datums: 07:13:54 31.05.2020

Speciālo skolu skolēnu izteiksmīgās runas konkurss „Valodiņa 2012”

21.03.2012

Šogad speciālo skolu skolēnu izteiksmīgās runas konkurss „Valodiņa 2012” notika desmito reizi. Jubilejas pasākums noritēja Aizputes novada Kazdangas kultūras namā. Te pulcējās labākie speciālo skolu daiļlasītāji. Pasākumu vadīja dzejnieks Imants Ozols. Konkursantu sniegumu klausījās un vērtēja Latvijā pazīstami cilvēki: dzejniece S. Vensko, dziedātājs A. Ērglis, komponists un dziedātājs U. Marhilevičs. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs bija mūziķis Igo Fomins.

Mūsu skolu konkursā pārstāvēja 3 audzēkņi: 4. klases skolnieks Vladislavs Visokinskis, 8. klases skolnieks Sandis Treikals un 10. klases skolniece Dana Karpova. Visiem konkursantiem tika pasniegti uzslavas raksti. Vladislavs saņēma uzslavu par korektu un kārtīgu sniegumu, Sandis – par skanīgu priekšnesumu, Dana – par emocionālu izpildījumu.

Pēc konkursa dalībniekus un viesus priecēja grupas „Remix” uzstāšanās. Dziesmas satuvināja mūziķus un klausītājus, jo dziedāja ne tikai uz skatuves, bet arī zālē. Noslēgumā viesojāmies Kazdangas pils muzejā.

Izteiksmīgās runas konkursa dalībnieki balvā saņēma krūzīti ar uzdruku „Valodiņa 2012”, kas atgādinās par jauki pavadīto dienu Kazdangā, par uztraukumu pirms uzstāšanās, par jauniegūtajiem draugiem. Aizputes novada dome katram skolēnam uzdāvināja kalendāru, lai redzētu, cik laika ir atlicis līdz 11. izteiksmīgās runas konkursam 2013. gadā.

Bērniem līdzi juta skolotāja Aija Kārkliņa