Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ar mīlestību sirdī, ceļā uz deju svētkiem

25.02.2017 kur : Kokneses kultūras nams

25. februārī Kokneses kultūras namā koncertā „Ar mīlestību sirdī, ceļā uz deju svētkiem” vidējās paaudzes deju kolektīvi „Liepavots” un „Irši”, viņu vadītāja Inta Balode, ciemos uz kopīgu sadancošanu bija uzaicinājuši draugu kolektīvus: vidējās paaudzes deju kolektīvu „Kodols” (vadītāja Gunita Krievāne) no Jaunjelgavas, Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas jauniešu deju kolektīvu „Kāre” (vadītāja Sarmīte Plūme), Jūrmalas pilsētas Kauguru kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvu „Vēlreiz” (vadītāji Māris Subačs, Vita Pole).

„„Liepavots” dejotāji ciemiņus sagaidīja ar īpašām konfektēm, kuru nosaukumi atgādināja bagāto latviešu tautas deju pūru, kā arī viņi tika aicināti atstāt savus vēlējumus gaidot Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētkus,” stāsta Inta Balode.

Koncertu vadīja „Liepavots” dejotāja Iveta Baikova, aicinot kolektīvus izdejot dejas gan no gaidāmo XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku lieluzveduma „Māras zeme”, kā arī labi zināmas un iemīļotas dejas, kas nāk līdzi cauri gadiem un ir mūžam jaunas. Tālākie ciemiņi no Jūrmalas bija atveduši skaistas un mūsu pusē neredzētas dejas.

Lai iegūtu iespēju piedalīties Dziesmu un deju svētkos, kolektīviem veiksmīgi jānodejo divās republikāniskās tautas deju kolektīvu skatēs, viena no tām būs pavisam drīz Aizkrauklē, otra nākamajā gadā.

„Viens koncerts atsver trīs mēģinājumus!” atzīst pieredzējusī deju kolektīvu vadītāja Inta Balode.

Sarmīte Rode

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top