Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Bērnu svētki kopā ar pelīti Minniju

01.06.2016 kur : Kokneses kultūras nams

1. jūnijā, Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā, pie Kokneses kultūras nama notika bērnu svētki „Mūsu sarkanā istabā”. Šāds pasākums ir kļuvis par skaistu tradīciju, jo jau trešo reizi noteiktas krāsas tērpos bērni pulcējas un nepacietībā gaida viņiem sarūpētos pārsteigumus.

Arī šajā dienā bērnu prieks un sajūsma valdīja radošajās darbnīcās, kur bērni zīmēja, līmēja, veidoja krāsainas balonu lelles un dažādas piespraudes. Visdažādākie mākslas darbi uz bērnu sejām tapa seju apgleznošanas darbnīcā. Sajūsmas saucieni un neviltots prieks raisījās kopā ar pelīti Minniju, kas rādīja pārsteidzošo lielo ziepju burbuļu parādi. Pelīte Minnija pārsteidza ar izrādi no sīkiem burbulīšiem līdz pat dūmu ziepju burbuļu bumbām, bet vislielākais prieks bija par lielu un mazu burbuļu ķeršanu un to spridzināšanu!

Mazie svētku dalībnieki šogad bija īpaši centušies, ierodoties sarkanas krāsas tērpos. Vissarkanāk tērptie bērni ieguva arī saldas pārsteigumu balvas, bet visi svētku dalībnieki noslēgumā priecājās par jauko pasākumu ar sarkano balonu salūtu. Gaisā aizlidoja simts sarkani vēlējumi un labas domas, lai arī nākošajā gadā mēs pulcētos tikpat skaistā pasākumā un teiktu: „Esiet sveicināti mūsu zilajā istabā!”

Tas jau ir skaidrs – nākošgad piemeklēsim zilās krāsas tērpus un svinēsim svētkus kopā!

Anitas Šmites teksts un foto

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top