Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3450/ruku_skola_gatavojas_ziemassvetku_laikam
Drukas datums: 00:15:49 27.01.2020

Rūķu skolā gatavojas Ziemassvētku laikam

22.11.2014 kur : Kokneses kultūras nams

Tuvojas Adventa laiks jeb pirmsziemassvētku laiks. Pati daba mūs iepriecinājusi ar baltu sniega segu, lai kaut uz brīdi dotu jaunu iedvesmu un domās rosinātu uz balto svētku gaidīšanas laiku. 22. novembrī Kokneses kultūras namā uz skološanos tika gaidīti lieli un mazi rūķi, lai dažādās radošās darbnīcās apgūtu jaunas prasmes, kas lieti noderēs, pagatavojot kādu mīļu dāvaniņu svētkos.

Kopā ar zinošajiem rūķiem katram pasākuma apmeklētājam tapa varenas lietas - rūķu cepures jeb kārumu tūtes, zīmējumi apsveikumiem, saldi brīnumi no šokolādes, konfektes ar dažādām piedevām, un kopā tika vārītas pat ziepes! Tā tik bija darbošanās!!! Dodoties mājup, prieks par piedzīvoto un paveikto bija ikvienam pasākuma apmeklētājam.

Par jauko darbošanos atgādinās kopīgi rotātais vainags, kurš lepni gozēsies pie kultūras nama ēkas, lai uz svētkiem iepriecinātu ikvienu garāmgājēju. Paldies visiem čaklajiem rūķiem, ar kuru palīdzību svētku gaidīšanas laiks kļuvis priecīgāks un noteikti saldāks!

Uz tikšanos jau 5. decembrī pasākumā "Dedzi spoži, dedzi gaiši", kad kopīgi iedegsim lielo svētku egli Kokneses tirgus laukumā un būs iespēja iegādāties kādu noderīgu lietu labdarības tirdziņā!

Kokneses Novada Vēstis