Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Radošās darbnīcas Iršos "Nāc un piedalies"

02.07.2014 kur : Pērses sākumskola

27_1.jpgKokneses novada svētku ietvaros 2. jūlijā Iršos notika radošās darbnīcas ar moto – „Nāc un piedalies”! Lieli un mazi iršēnieši pulcējās pagasta klubā, lai iemācītos izgatavot vējdzirnavas, veidot ģimenes jubilejas kalendāru, izgatavot rotaslietas no pogām un dzijas, un no auduma un papīra pagatavot pirātu cepuri un brilles.

Dalībnieki čakli rosījās radošajās darbnīcās. Rudīte Vaivode rūpējās, lai jautrās vējdzirnavas patiešām sagādātu prieku, Līga Riekstiņa - meistarīgi palīdzēja darboties „Pirātu nometnē”, kur visi iejustās pirātu lomā un sagatavoja pirātu cepuri ar emblēmu, lakatu un acs aizsegu. Viss notika kā uz īsta pirātu kuģa. Dace Grele „Pogotavā” aicināja interesentus vērt krelles un rokassprādzes no pogām un iemācīties pīt pīnītes no dzijas. Mammas un vecmāmiņas dzīvoja līdzi saviem bērniem un mazbērniem visās radošo darbnīcu piedāvātajās iespējās. Ineta Riekstiņa piedāvāja iespēju izveidot skaistu rāmīti visai ģimenei.

Paveiktais radošajās darbnīcās deva gandarījumu visiem – organizatoriem, Iršu pagasta iedzīvotājiem, ciemiņiem un it īpaši bērniem.

Noslēgumā visi devās meklēt pirātu paslēptos dārgumus. Un, protams, visiem bija liels prieks par atrasto dārgumu lādi.

Paldies Iršu pagasta pārvaldei par ieguldītajiem līdzekļiem pasākuma organizēšanā. Paldies sadarbības partneriem - ĢKC „Dzeguzīte”, Iršu pagasta bibliotēkai un visiem, kas atnāca un guva prieku no radošās darbošanās.

Iršu pagasta kultūras darba organizatore

Ineta Riekstiņa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top