Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pamodini pavasari manu sapņu debesīs...!

08.03.2014 kur : Kokneses kultūras nams

„Vai tu jūti pavasari? Un sirdī? Tas tepat vien ir, jau klauvē – vai dzirdi? Laikam ne jau velti Starptautisko sieviešu dienu svinam 8. martā, kad pēc ziemas uzziedam krāsās, acīs iezogas liesmiņas un gribas dejot!” atklājot koncertu Kokneses kultūras namā „Pavasarī, kad viss mostas”, sacīja pasākuma vadītāja Astrīda Saimena.

Pašā pavasara sākumā, kad daba mostās un pēc aizvadītās ziemas mostamies mēs paši, svinam pavasara svētkus – Starptautisko sieviešu dienu. Arī Kokneses pašdarbības kolektīvi, sūtot sveicienus visām novada daiļā dzimuma pārstāvēm, veltīja skaistu svētku koncertu. Dziesmotus sveicienus veltīja sieviešu koris „Anima” un kapela „Aizezeres muzikanti”, savukārt dzīvespriecīgas un lustīgas dejas izdejoja deju kolektīvi „Irši”, „Liepavots” un enerģiskās „Crystal Line” Kokneses līnijdejotājas.

Pasākuma otrā daļa šoreiz noritēja netradicionālā veidā – visu sieviešu svētku dienā, ļaujot arī atpūsties pasākuma vadītājai, koncerta vadību pārņēma Kokneses pūtēju orķestris un tā vadītājs Ziedonis Puķītis.

„Vai ziniet, ko jūs šodien darīsiet?” vienmēr atraktīvais Ziedonis Puķītis vaicāja koncerta apmeklētājiem. „Mēs spēlēsim, bet jums šodien būs arī jādzied līdzi un jādancā!” Un tā arī notika! Pūtēju orķestra spēlēto melodiju pavadībā dancoja visi – gan tie, kas vēl mirkli atpakaļ sniedza koncertu, gan kājas izlocīja zālē sēdošie. Tas patiešām bija savādāk un interesanti! Paldies Ziedonim Puķītim un Kokneses pūtēju orķestrim, dziedātājiem un dejotājiem, kuri skaistus svētkus sagādāja visiem koncerta apmeklētājiem!

Kokneses Novada Vēstis

Foto: A. Balodis

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top