Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vasaras tveice ziemas vidū

08.02.2014 kur : Kokneses kultūras nams

8. februārī Koknesē notika jauniešu deju kolektīvu sadancis „Ak, ziema, ziemiņa...”, kuru rīkoja Kokneses kultūras nama jauniešu deju kolektīvs.

„Septiņi mēneši un viena diena – tieši tik daudz laika aizvadīts, kopš dejotāji guva savas spilgtākās emocijas XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos Rīgā,” atklājot koncertu, teica pasākuma vadītāja Inguna Strazdiņa. Aizvadīto svētku emocijas varējām izjust arī koncertā, kurā ar degsmi jaunieši izdejoja ikkatru deju.

„Divus gadus mēs esam auguši, attīstījušies un pilnveidojušies. Šodien ar prieku koncertā dejosim savas mīļākās dejas, kuras vasarā izdejojām Daugavas stadionā, rādīsim arī jaunapgūtās, kuras mācāmies šajā sezonā,” atklāja Kokneses jauniešu deju kolektīva dejotāja Līva Lazdiņa. Uz sadanci koknesieši bija sagaidījuši savus mīļākos draugus - „Slātaviņu” no Vecpiebalgas, „Rūdi” no Ērgļiem, „Spāri” no Suntažiem, Skrīveru jauniešu deju kolektīvu un „Kodoliņu” no Jaunjelgavas, kuru pārstāvēja divas grupas. „Ar viesu kolektīviem mums ir sena un sirsnīga draudzība. Viņi vienmēr ir mīļi gaidīti Koknesē. Šodien ciemiņus uzņemam mēs, bet pavisam drīz jau visi tiksimies sadancī Jaunjelgavā,” sacīja Kornēlija Reisnere.

Pasākumā tiešām varējām justies kā mazajos deju svētkos – dažādu novadu košie tērpi, cēlas meitas un iznesīgi puiši, kuru acīs bija manāmas dzirkstošas uguntiņas – mīlestība pret deju. Zālē aplausu netrūka, tāpat kā dejotājiem azartisku, jestru un sirdij mīļu deju.

Koncerta noslēgumā kopīgā Fināla dejā vienojās visi kolektīvi, vēlreiz atminoties aizvadītā gada skaistāko notikumu – Deju svētkus!

Paldies Kokneses jauniešu deju kolektīvam un vadītājai Kornēlijai Reisnerei par lustīgo sadanci, kurš pašā ziemas vidū atmiņām ļāva atgriezties vasaras karstumā!

Anita Šmite

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top