Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kad Merlins Mensons ir sabiedrotais - Helovīni Kokneses bibliotēkā

31.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

31.oktobrā vakarā no plkst.19.00-20.00 Kokneses bibliotēka bija pārvērtusies par visīstāko raganu ballītes vietu! Ja izgrebtais ķirbis visu dienu priecēja pieaugušos lasītājus, tad vakarā ieņēma goda vietu bērnu bibliotēkā.

Piedalīties ballītē varēja tikai tie, kuri bija rūpīgi sagatavojušies: saģērbušies atbilstoši pasākuma tēmai, sagatavojuši mājasdarbu-kādu šausmu stāstu, anekdoti, baisu atgadījumu. Pie durvīm visiem bija jānodod solījums, ka visas šausmas viņi aizmirsīs un atcerēsies tikai pēc gada. Bija iespēja baudīt īsti raganisku ēdienkarti- pūķa smadzeņmaizi, zirnekļa acu uzlējumu, zaļu ragangovs pienu.. Piedāvājām arī raganu spa programmu, kuru izmantoja visas mazās raganiņas. Vienojāmies, ka par skaistumkopšanas rezultātiem viņas mums paziņos pēc gada!

Protams, ka visīstākās šausmas bija tad, kad sākās stāstīšana-tad jau pašiem no savas ēnas bail! Balle beidzās ar kārtīgu raganu deju Merilina Mensona pavadībā!

Ceru, ka mazajiem apmeklētājiem miegs bija salds!

Tie, kuri bija, visu redzēja paši, tie, kuri nebija, lai gaida nākamo gadu!

Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top