Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3399/mikeldiena_kokneses_biblioteka
Drukas datums: 04:25:15 19.01.2022

Miķeļdiena Kokneses bibliotēkā

01.10.2012 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Miķeļdiena ir rudens ieskaņas svētki. Ticējums vēsta, ka šajā dienā neko nedrīkstot mājās nest, jo tad to apēdot peles un žurkas! Visu varēja droši nest uz bibliotēku, lai svētkiem vārti vaļā!

Jau no paša rīta mēs kopā ar bibliotēkas apmeklētājiem priecājāmies par rudens ziediem, tulkojām to valodu, piemeklējām attiecīgos dzejoļus, degustējām dažādus interesantus ievārījumus un vārījumus. Īpaša piekrišana bija biešu džemam (paldies Ingai Skrebelei), brūklenēs un samtenēs marinētajiem gurķīšiem, rabarberu mājas vīnam, kabaču ievārījumiem un dažādiem tomātiem.

Bibliotēkā ērti jutās grupiņas „Kamenīte” ežulis ķirbja kažociņā, grupiņas „Sprīdītis” saulespuķe un grupiņas „Lācītis” rudenīgie veidojumi. Vēl mūs iepriecināja Kārkliņu ģimenes Noasa šķirsts - 2, Asnates un Danas Paugu mežā atrastais Elfa zābaks, Burkāni ar acīm brūnām, Lauras draudzīgais un veselīgais gurķu pāris … Pēcpusdienā šo kompāniju papildināja tepat uz vietas tapušās figūriņas un kompozīcijas no dabas veltēm, kuras veidoja bērni!

Mūsuprāt, mēs jauki pavadījām šo dienu kopā ar bibliotēkas apmeklētājiem, atklājot daudz jauna un izbaudot kopā būšanas un kopā darbošanās prieku!

Paldies visiem, kuri mūs atbalstīja!

Visiem, kuri interesējas par mūsu bibliotēku aktivitātēm!

Sekojot mums sociālajos portālos Facebook.com, Twittter.com, jūs būsiet pirmie, kuri uzzinās visus jaunumus!

Ingrīda Višķere, Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre