Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3359/man_blakus_tava_sirsnina
Drukas datums: 22:52:54 04.06.2020

Man blakus tava sirsniņa

01.07.2016 kur : Kokneses kultūras nams

Jau trešo gadu Kokneses novada svētku pirmajā dienā Kokneses kultūras namā pasākumā „Man blakus tava sirsniņa” tika sumināti mūsu visjaunākie novadnieki – bērniņi, kuri dzimuši laikā no 2015.gada jūnija līdz 2016. gada 31.maijam.

1.jūlija pievakarē Kokneses kultūras nama lielā zāle bija kā dūcošu bitīšu spiets un kā raibu puķu pļava. Sirsnīgo sarīkojumu atklāja Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris: „Cilvēkam lielākā vērtība ir ģimene un laimīga ir tā ģimene, kuras ligzdā čalo bērnu balsis. Arī mūsu novada lielākā vērtība ir ikviena ģimene, un mēs priecājamies par katru jaundzimušo bērniņu. No 2015.gada jūnija līdz 2016. gada 31.maijam Kokneses novadā pasaulē nākuši 49 bērniņi: 21 meitenītes un 28 zēni, tāpēc ar lepnumu varam sacīt: aug bērni, aug mūsu nākotne!”

Kokneses novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anita Ozola, uzrunājot bērniņu vecākus un pārējos tuviniekus, sacīja: „ Cilvēka personība ir gluži kā zieds – tas piedzimst, atplaukst, zied, rotājas saulē, iedvesmo un priecē, ja to kopj un saudzē – tas ir košs, pārsteidzošs un brīnumains. Mīļie vecāki! Jūsu bērniņi arī ir kā puķes, kuriem visvairāk vajadzīgs jūsu siltums un mīlestība.” Ar smaidu un mazliet nenopietni, ielūkojoties puķu kalendārā, tika atklāts, kādas puķes vārds pēc piedzimšanas laika dots katram mazajam gaviļniekam. Tāpat kā divus iepriekšējos gadus, arī šajā svētku reizē Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris un domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs jaundzimušo vecākiem dāvināja amatu centrā „Mazā Kāpa” darinātus foto albumus.

Inese un Normunds Skujas, kurus pazīstam kā Kokneses novada dziedošo ģimeni, kopā ar mazo solisti Montu Bergmani priecēja ar muzikāliem priekšnesumiem, bet divas mazas bitītes, kas bija atlidojušas no koknesiešu Briņķu ģimenes, bērniņus un vecākus aicināja fotografēties ziedošu puķu stūrītī.

Lai piepildās Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Anitas Ozolas vēlējums: „Mazie novadnieki! Audziet stipri un laimīgi savās mājās – Kokneses novadā!”

Vecāki, kuri ar savām atvasītēm nevarēja ierasties pasākumā, laipni gaidīti Kokneses novada Dzimtsarakstu nodaļā, lai saņemtu Kokneses novada domes sarūpēto sveicienu – foto albumus.

Sarmīte Rode

Daces Svētiņas foto