Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses novada sporta svētki

17.06.2016 - 18.06.2016 kur : Kokneses sporta centrs

Jau trešo reizi 17. un 18. jūnijā, saulainos un nedaudz vējainos laika apstākļos, notika Kokneses novada sporta svētki. Gan jauni, gan gados vecāki sporta spēļu dalībnieki visas dienas garumā varēja izbaudīt sacensību garu un mēroties spēkos volejbolā, futbolā, strītbolā, frīsbijā un dažādās citās individuālajās sacensībās.

Pirmajā sporta svētku dienā 17. jūnijā notika Strītbola sacensības un pirmo reizi Koknesē varēja piedalīties trīspunktnieku un slam dunk konkursos. Diemžēl neviens nepieteicās brīvrunu battle sacensībām, kas varēja būt ļoti interesantas. Strībolā uzvarēja Gražuļu komanda, kuri sīvā cīņā pārspēja strītbolistus no Skrīveriem, trešajā vietā atstājot Bilstiņu komandu.

18. jūnijā norisinājās pludmales volejbola KNAČ 1. posms. Kā jau katru gadu šeit piedalījās visvairāk sportistu. Pēc grūtajām cīņām vīriešu grupā uzvarēja Veterānu komanda no Iršiem, pārspējot Edgaru Glāznieku un Niklāvu Vingri. Sieviešu grupā sīvā cīņā pirmo vietu ieguva Gerda Sedoja un Agita Šteinberga, finālā pārspējot Zani Dzeni un Ellu Strazdu.

Šogad pirmo reizi varēja izmēģināt arī sporta spēli - frīsbijs, ko daudzi nekad nebija spēlējuši. Visi, kas gribēja izmēģināt šo sporta veidu, varēja sameklēt draugus vai radus un pieteikt savu komandu sacensībai, lai aktīvi izbaudītu laiku mētājot lidojošo šķīvīti. Tā kā vējš bija ļoti stiprs, frīsbija spēle izvērtās jautra un aizraujoša. Vēl no komandu sporta veidiem tika izspēlēts futbols un spēka spēles.

Individuālajos sporta veidos lielu atsaucību guva orientēšanās sacensības, kurās varēja iegūt dažādas labas balvas. Daudz dalībnieku piedalījās arī šautriņu un zābakpāra mešanā, bet visliekāko atsaucību guva individuālā sporta veida turnīrs Akmens-Šķēres-Papīrs, kurā pirmo vietu ieguva Niklāvs Vingris, kas, pateicoties savai lielajai pieredzei, pārspēja pārējos dalībniekus.

Organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem par to, ka atnāca un piedalījās svētkos, kā arī liels paldies palīgiem un svētku atbalstītājiem – sporta veikalam Fans, SIA Hanza Elektro, krodziņam Rūdolfs un SIA Ataudze.

Informāciju sagatavoja Ingars Kļaviņš

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top