Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/3331/puzles_diena
Drukas datums: 02:51:03 28.09.2020

Puzles diena

29.01.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

29. janvāris ir nacionālā Puzles diena, to atzīmē saliekot kādu puzli. Šajā dienā Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā tika saliktas ļoti daudzas puzles.

Visas dienas garumā, lai tiktu pie datora bija jāsaliek vismaz viena puzle, bet lai tiktu pie saldumiņa - trīs dažādu grūtību puzles. Vairums bibliotēkas apmeklētāju salika trīs un vairāk puzles, kā rezultātā šī nodarbe izkonkurēja darbošanos pie datora.

Azartiskākajiem dalībniekiem bija iespēja likt uz laiku 48 gabaliņu puzli ar Kokneses pilsdrupu attēlu. Sacensības bija spraigas un tikai pašās dienas beigās noskaidrojās trīs veiklākie licēji, jāteic gan, ka pirmā vieta palika nemainīga jau no pašā sākuma. Ātrākā Kokneses pilsdrupu puzles salicēja godu izcīnīja Gustavs Grīslis ar rezultātu 4:32 minūtes, aiz sevis atstājot meitenes - Anželu Vintisjonoku – 5:40 un Lauru Vasiļevsku – 5:58. Pārējiem dalībniekiem puzles salikšana prasīja 6 - 15 minūtēm.

Ja arī tu vēlies sevi pārbaudīt un salikt Kokneses pilsdrupu puzli uz laiku - droši nāc uz bibliotēku un pārbaudi savu roku veiklību un uzmanību, saliekot šo un vēl daudzus citus attēlus. Lai gan oficiālā Puzles diena ir pagājusi, attēlu rēbusus vajadzētu likt katru dienu, jo mozaīku likšana attīsta un veicina radošo un loģisko domāšanu, uzlabo smadzeņu darbību un atmiņu, kā arī noņem stresu un izkliedē negatīvās emocijas.

Paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos bibliotēkā!

Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēkas

Bērnu nodaļa